Sieci

Konfiguracja sieci i problemy z Wi-Fi


Twój komputer nie łączy się z internetem? Dzwoniłeś już do usługodawcy i nie potrafił rozwiązać problemu? Skontaktuj się z nami.


Przykładowe działania:

  • Instalacja lub naprawa połączenia internetowego (Wi-Fi, Routery, LTE itp.)
  • Konfiguracja sieci bezprzewodowej w domu, poprawianie zasięgu
  • Instalacja kart Wi-Fi dla komputerów stacjonarnych
  • Konfigurowanie drukarki Wi-Fi


Oferujemy serwis sieci na terenie miast:

Białegostoku, Zabłudowia i Bielska Podlaskiego.


Szybki kontakt telefoniczny: 690-61-66-55

Jak działa serwis?

1. Diagnoza sprzętu komputerowego

Przed rozpoczęciem naprawy oferujemy Państwu diagnozę sprzętu komputerowego. Przedstawimy w ramach niej źródło usterki, dokładną wycenę naprawy i przewidywany czas serwisowania.

2. Naprawa

Jeśli po dokonaniu diagnozy komputera dadzą nam Państwo zielone światło do naprawy sprzętu – wówczas przystępujemy do działania. Czas naprawy zależy oczywiście od stopnia jej złożoności.
W większości przypadków awarie usuwane są na miejscu u klienta w tym samym dniu.

3. Odbiór sprzętu

Po dokonanej naprawie i uregulowaniu należności za nasze usługi przekazujemy Państwu sprzęt. Nie pobieramy opłat w przypadku, gdy naprawa się nie powiodła. Udzielamy gwarancji na naprawy sprzętowe (gwarancje w przypadku naprawy po zalaniach i upadkach są ustalane indywidualnie).

Uwaga! Najkorzystniejszy system rozliczeń!
Przy zgłoszeniu usterki podajemy zbliżony koszt naprawy, więc Klient wie z jakim kosztem należy się liczyć. Do usunięcia większości usterek naliczamy opłatę za wykonaną usługę, a nie za poświęcony czas – interesuje nas efekt i zadowolenie Klienta. Sprawdź orientacyjne ceny napraw.