Czyszczenie komputerów i laptopów

Czyszczenie komputerów i laptopów

 

Oferujemy państwu usługę kompleksowego konserwacji komputerów,laptopów i innych urządzeń peryferyjnych


Dlaczego należy raz na jakiś czas wykonać konserwację sprzętu - przede wszystkim, aby dłużej cieszyć się jego działaniem.

  • Podstawowym działaniem jest usunięcie kurzu i innych zanieczyszczeń z wnętrza komputera, a przede wszystkim z układów chłodzenia - jeśli nagromadzi tam duża ilość zanieczyszczeń, sprzęt się przegrzeje, co może spowodować jego fizyczne uszkodzenie. Objawami tego mogą być: zawieszenie się komputera, niestabilna praca, wyłączanie się urządzenia bez powodu, grzanie się komputera i głośna jego praca - jeśli maja państwo takie objawy, proszę się skontaktować z naszym serwisem, być może nie jest za późno i czyszczenie rozwiąże problem.
  • Wymiana pasty termo-przewodzącej na procesorze i innych wytwarzających ciepło elementach - pasta termo-przewodząca służy lepszemu odprowadzaniu ciepła, co zwiększa szybkość działania i komfort pracy, niestety z biegiem czasu traci swoje właściwości i się wykrusza, najlepiej wtedy zdjąć starą warstwę i położyć świeża pastę.
  • Czyszczenie komputera z zewnątrz - brudna obudowa wprawdzie nie uszkodzi nam komputera :), ale na pewno nie wygląda zbyt estetycznie. Wykonujemy to czyszczenie w pakiecie wraz z usuwaniem kurzu czy wymiana pasty termo-przewodzącej, czysty sprzęt znacząco zwiększa komfort pracy :)
    Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem - 690 61 66 55 - nasz serwisant  pojawi się u Państwa w dogodnym dla Was czasie.
Jak działa serwis?

1. Diagnoza sprzętu komputerowego

Przed rozpoczęciem naprawy oferujemy Państwu diagnozę sprzętu komputerowego. Przedstawimy w ramach niej źródło usterki, dokładną wycenę naprawy i przewidywany czas serwisowania.

2. Naprawa

Jeśli po dokonaniu diagnozy komputera dadzą nam Państwo zielone światło do naprawy sprzętu – wówczas przystępujemy do działania. Czas naprawy zależy oczywiście od stopnia jej złożoności.
W większości przypadków awarie usuwane są na miejscu u klienta w tym samym dniu.

3. Odbiór sprzętu

Po dokonanej naprawie i uregulowaniu należności za nasze usługi przekazujemy Państwu sprzęt. Nie pobieramy opłat w przypadku, gdy naprawa się nie powiodła. Udzielamy gwarancji na naprawy sprzętowe (gwarancje w przypadku naprawy po zalaniach i upadkach są ustalane indywidualnie).

Uwaga! Najkorzystniejszy system rozliczeń!
Przy zgłoszeniu usterki podajemy zbliżony koszt naprawy, więc Klient wie z jakim kosztem należy się liczyć. Do usunięcia większości usterek naliczamy opłatę za wykonaną usługę, a nie za poświęcony czas – interesuje nas efekt i zadowolenie Klienta. Sprawdź orientacyjne ceny napraw.